Dažniausiai užduodami klausimai

Visi mokėjimai vykdomi per patikimus ir visišką saugumą galinčius užtikrinti partnerius. Už prekes gali atsiskaityti šiais būdais:

1. Elektroninės bankinkystės sistema – Paysera

         

2. Tiesioginiu pavedimų į mūsų banko sąskaitą: LT61 3500 0100 1119 3220

Taip, užsakymai gali būti pristatomi ir Lietuvoje, ir užsienyje. Skiriasi tik pristatymo būdas. Lietuvoje pristatoma per LP Express, o į užsienį per vietinį paštą.

Pristatymas yra visiškai nemokamas, jei užsakote virš 20 EUR. Įprasta pristatymo kaina yra 3-4 EUR.

Pristatymas Lietuvoje

Priklausomai nuo tavo pasirinkto LP Express pristatymo būdo, siunta tave turėtų pasiekti per 1-3 darbo dienas. Užsakymai patvirtinti iki 14:00 val. įprastai pristatomi dar kitą darbo dieną, tačiau švenčių ar kitais neįprastais laikotarpiais pristatymas gali trukti ir ilgiau.

Pristatymas į užsienį

Visos siuntos į užsienį yra siunčiamos per vietinę pašto tarnybą, o siunta tave pasieks per šį laiką:

Europoje per 2-9 dienas,
JAV ir Kanadoje per 7-15 dienų,
likusiame pasaulyje per 10-40 dienų.

Jei praėjo įprasti siuntimo terminai ir dar negavai savo siuntos, tuomet susisiek su mumis info@ponosim.lt

Žinoma, tik paruošus siuntą, gausi patvirtinimo laišką su siuntos sekimo numeriu. Jei laiško negavai ar jis pasimetė, tuomet parašyk mums į info@ponosim.lt ir mes tau pakartotinai atsiųsime siuntos sekimo numerį.

Likai nepatenkinta (-as) mūsų produktais? Tokiu atveju visas prekes gali grąžinti per 14 kalendorinių dienų nuo pirkimo ir atgauti visus sumokėtus pinigus.

Jei tikrai nusprendei grąžinti mūsų produktus, pirmiausia susisiek su mumis el. paštu info@ponosim.lt arba tel. numeriu: +37062256498

Svarbu! Jei nori grąžinti ar pakeisti prekes, jos privalo būti nenaudotos, nepraradusios prekinės išvaizdos ir supakuotos taip, kad grąžinimo metu nebūtų pažeistos. Taip pat turėsi užpildyti prekių grąžinimo formą, kurią tau atsiųsime paštu, kai į mus kreipsiesi.

 

Grąžinama prekė turi būti pristatyta Jums patogiu būdu (Lietuvos paštas, kurjeris, pristatymas asmeniškai ir t.t.) šiuo adresu: Šv. Stepono g.  5-20, 01138 Vilnius, Lietuva.

Virvių sudėtinė medžiaga – polipropilenas. Virvutės storis – 6mm, o jos trūkimo riba apie 580 kg.

Telefono dėkliukas pagamintas iš TPU skaidraus silikono. Kilpos ir virvių apsaugos gaminamos iš nerudijančio plieno. 

Šiuo metu dėkliukai yra pritaikyti iPhone, Samsung ir Huawei telefonams. Produkto puslapyje, pasirinkime “Modelis” galite matyti visus šiuo metu mūsų turimus telefono dėkliukus su virvute.

Nori su mumis bendradarbiauti? Tuomet parašyk mums savo idėją į info@ponosim.lt ir mes su tavimi susisieksime.