Prekių pristatymo informacija

Prekių pristatymas vykstą per LP Express. Užsakytą prekę gali gauti pasirinktu būdų: pristatant į namus, pasiimant iš LP Express paštomato ar iš artimiausio pašto skyriaus.

Atsiimdamas siuntą kruopščiai apžiūrėk ir įvertink pakuotę. Visos ponosim.lt siunčiamos siuntos yra apdraustos. Jei pastebėjai, kad pakuotė yra pažeista – siuntos nepriimk arba pasirašymo metu paprašyk, kad siuntą perduodantis asmuo pažymėtų, jog pakuotė yra pažeista.

Užsakymo paruošimo laikas

Jei užsakymą atlikai darbo dieną iki 14:00 val. ir užsakymas buvo patvirtintas, tuomet siunta bus paruošta ir išsiųsta tą pačia dieną. Kitais atvejais ar užsakymus atlikus savaitgaliais, siunta bus paruošta ir išsiųsta kitą darbo dieną. 

Pristatymo laikas

Priklausomai nuo tavo pasirinkto LP Express pristatymo būdo, siunta tave turėtų pasiekti per 1-3 darbo dienas. Užsakymai patvirtinti iki 14:00 val. įprastai pristatomi dar kitą darbo dieną, tačiau švenčių ar kitais neįprastais laikotarpiais pristatymas gali trukti ir ilgiau.

Sekimo galimybės

Visos mūsų siunčiamos siuntos turi sekimo informaciją. Sekimo kodą po užsakymo patvirtinimo ir prekių išsiuntimo atsiųsime tau el. paštu.

Papildomi mokesčiai

Jeigu prekes užsisakote į Kuršių Neringą, reikės atskirai sumokėti papildomą 25 EUR mokėstį arba galėsite nurodyti kitą pristatymo adresą.

Pristatymas už Lietuvos ribų

Prekės taip pat gali užsisakyti ir į užsienį. Visos siuntos į užsienį siunčiamos per vietinę pašto tarnybą. Pristatymo terminai i užsienį:

Europoje per 2-9 dienas,
JAV ir Kanadoje per 7-15 dienų,
likusiame pasaulyje per 10-40 dienų.