Nemokas pristatymas nuo 20 EUR

Cacao

15,95 

Greitas ir saugus pristatymas (1-3 d.)

Saugus atsiskaitymas

Cacao – viena jaukiausių mūsų virvučių. Švelnių spalvų derinys kaskart sušildys tavo įvaizdį. Virvutę ypač lengva derinti, todėl kaskart atrodysi puikiai.

PONOSIM dėkliukai su virvute tampa neatsiejamu miesto gyventojo aksesuaru. Minimalistinis skandinaviško stiliaus dizainas puikiai tiks kiekvienam. Juos pamėgo visada užsiemę skirtingų sričių profesionalai, madas besivaikantis jaunimas, įspūdžių ištroškę keliautojai, vaikais besirūpinančios mamos ir tiesiog praktiškumą bei patogumą vertinantys gyventojai.

Papildoma informacija

Dizainas
Dėl išmanaus dizaino telefoną gali nešioti per petį ar tiesiog pasikabinęs ant kaklo.

Apsauga
PONOSIM dėkliuke tavo telefonas gerai įsitvirtins, todėl tikrai neiškris. Dėkliuko kampai sutvirtinti todėl gali būti ramus, kad tavo telefonas apsaugotas nuo smūgių bei įbrėžimų. 

Kokybė
Virvutė atspari drėgmės bei temperatūros pokyčiams, o jos trūkimo riba apie 580 kg, tad garantuojame ilgaamžiškumą.

Universalus dydis
Lengvai reguliuojamas virvutės ilgis prisitaiko prie tavo ūgio bei apimčių.

Individualumas
Virvutė keičiama, todėl ją gali derinti prie savo stiliaus ar nuotaikos.

Visi PONOSIM dėkliukai su virvute paruošti naudotis. Viskas, ką tau reikia padaryti, tai įdėti telefoną į dėkliuką, nusistatyti norimą virvės ilgį ir pasipuošus keliauti pirmyn! 

Prekių pristatymas vykstą per LP Express. Užsakytą prekę gali gauti pasirinktu būdų: pristatant į namus, pasiimant iš LP Express paštomato ar iš artimiausio pašto skyriaus.

Užsakymo paruošimo laikas

Jei užsakymą atlikai darbo dieną iki 14:30 val. ir užsakymas buvo patvirtintas, tuomet siunta bus paruošta ir išsiųsta tą pačią dieną. Kitais atvejais ar užsakymus atlikus savaitgaliais, siunta bus paruošta ir išsiųsta kitą darbo dieną. 

Pristatymo laikas

Priklausomai nuo tavo pasirinkto LP Express pristatymo būdo, siunta tave turėtų pasiekti per 1-3 darbo dienas. Užsakymai patvirtinti iki 14:00 val. įprastai pristatomi dar kitą darbo dieną, tačiau švenčių ar kitais neįprastais laikotarpiais pristatymas gali trukti ir ilgiau.

Virvės yra pagamintos Lietuvoje. Sudėtinė medžiaga polipropilenas

Virvutės storis – 6mm. Trūkimo riba apie 580 kg.

Lengvai reguliuojamas ilgis. Ištiestos virvės ilgis 150cm (galima 2cm paklaida).

Unisex – tinka tiek moterims, tiek vyrams

Telefono dėkliukas pagamintas iš TPU skaidraus silikono.

Likai nepatenkita (-as) mūsų produktais? Tokiu atveju visas prekes gali grąžinti per 14 kalendorinių dienų nuo pirkimo ir atgauti visus sumokėtus pinigus.

Jei tikrai nusprendei grąžinti mūsų produktus, pirmiausia susisiek su mumis el. paštu info@ponosim.lt arba tel. numeriu: +37062256498

Daugiau informacijos apie prekių grąžinimą.

Telefono dėklas su dirželiu vaikštant su šuniu

PAJUSK PATOGUMĄ

Vedžiojant šunį, lekiant paspirtuku, prižiūrint vaikus, vykstant į vakarėlį, poilsiaujant gamtoje, lankant muziejų, dirbant virtuvėje, kirpykloje ar ofise – tai tik dalis veiklų, kuriomis nuo šiol galėsi užsiimti nevaržomas.

Telefono dėklas su virvute ant žmogaus

DŽIAUKIS KOKYBE

Mums rūpi, kad PONOSIM produktai ne tik tave papuoštų, bet ir būtų kokybiški bei ilgaamžiai. Visos mūsų virvės kuriamos ir pinamos Lietuvoje, o kiekvienas produktas kruopščiai surenkamas rankomis. PONOSIM dėkliuke tavo telefonas gerai įsitvirtins, todėl tikrai neiškris bei bus apsaugotas nuo smūgių ir įbrėžimų. 

Prisijunk prie mūsų istorijos

Prekių paieška